ONE OF A KIND COMPETITION
FOR YOUNG FILMMAKERS

Warsztaty PYD na American Film Festiwal!

2 października 2018
Prowadzący warsztaty: Kacper Sawicki Executive Producer Papaya Films i Weronika Ławniczak fotografka, reżyserka, </br>finalistka PYD 2016 </br>
Prowadzący warsztaty: Kacper Sawicki Executive Producer Papaya Films i Weronika Ławniczak fotografka, reżyserka,
finalistka PYD 2016
„Jak zostać twórcą filmowym" – to tytuł warsztatów, w których macie szansę wziąć udział podczas tegorocznego American Film Festiwal we Wrocławiu. Warsztaty odbędą się 26 października o godz. 16.00 w sali numer 6 Kina Nowe Horyzonty.
Zdementowanie mitów i duża dawka praktycznej wiedzy. Tego możecie się spodziewać po spotkaniu.  Kacper Sawicki - Executive Producer w Papaya Films
i pomysłodawca inicjatywy Papaya Young Directors wraz z Weroniką Ławniczak
- reżyserką i fotografką, laureatką 3. edycji PYD opowiedzą bez ogródek o tym, jak przeciera się szlaki w karierze filmowej. Będziecie mogli słuchać, ale przede wszystkim zadawać pytania.

Warsztaty odbędą się w ramach American Film Festiwal – jedynym festiwalu filmowym w Polsce - i w Europe Środkowowschodniej - prezentującym wyłącznie kino amerykańskie w całej jego różnorodności: od artystycznego undergroundu do ambitnych produkcji Hollywoodzkich (włączając artystyczne przykłady filmów gwiazdorskich, a odrzucając masowe, seryjne produkcje o superbohaterach).

9. edycja festiwalu odbędzie się w dniach 23-28 października we Wrocławiu.