ONE OF A KIND COMPETITION
FOR YOUNG FILMMAKERS

Świat Marki: Audioteka

Świat Marki: Audioteka
Kolejny dzień i kolejny partner główny. Tym razem ogłaszamy markę Audioteka. Z rozmowy z Aleksandrą Paszkiewicz dowiecie się jakich historii poszukuje marka, która właściwie historiami żyje. Witamy Audiotekę w naszym konkursie po raz pierwszy i czekamy na Wasze szalone interpretacje Creative Starterów.

CLICK HERE IF YOU WANT TO READ THIS ARTICLE IN ENGLISH.


Posłuchaj rozmowy z Aleksandrą Paszkiewicz z marki Audioteka.Dobrze opowiedziane historie 


Audioteka to przede wszystkim najlepsze głosy, które opowiadają wciągające historie. Za marką stoi chęć kojarzenia się z rozrywką, ale także treściami, które pobudzają w odbiorcy wyobraźnię i kreatywność. Marka Audioteka chce być tym ważnym momentem wytchnienia, pewnego rodzaju remedium na przebodźcowanie. Może być też sposobem na ucieczkę i spokój. W ciągu dnia co chwilę coś się dzieje –  Audioteka jest momentem, w którym znajdujemy czas dla siebie, możemy odetchnąć i zająć się sobą. Uczy koncentracji. 
 

Łączymy odbiorców 


Po treści Audioteki warto sięgać nie tylko w samotności, ale także np. podczas wspólnej podróży samochodem. Jednym z wyzwań, które stawia sobie marka, jest chęć dotarcia do młodszych słuchaczy – nowe komunikaty marketingowe chce kierować do rodzin z dziećmi, które mogą skorzystać z audiobookowych zbiorów podczas wspólnego spędzania czasu. To bardzo ważna grupa, z którą chcieliby się komunikować.

Moc treści


Audioteka to przestrzeń, gdzie możemy zanurzyć się w różnych światach. W katalogu znajdziemy audiobooki, superprodukcje, czyli wielogłosowe, w pełni udźwiękowione słuchowiska, a także audio-seriale, odcinkowe historie odkrywane z tygodnia na tydzień. Całość tworzona przez doświadczonych twórców: aktorów, autorów, scenarzystów, kompozytorów, muzyków i realizatorów dźwięku.

Baśniowe światy

 
Audioteka daje słuchaczom możliwość odkrycia niezwykłych, barwnych i poruszających historii. Filmy, których spodziewa się marka w konkursie to opowieści, które stymulują wyobraźnię, pozwalają odkryć w sobie na nowo wewnętrzne dziecko. Liczą na filmy kreatywne, różnorodne, autentyczne, ale też takie, które puszczają oko do widza.
Przeczytaj także
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu www. Jeśli nie życzysz sobie, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.