ONE OF A KIND COMPETITION
FOR YOUNG FILMMAKERS

ZOSTAŃ PARTNEREM GŁÓWNYM

ZOSTAŃ PARTNEREM GŁÓWNYM

Trwa nabór na Partnerów Głównych 8. edycji konkursu.
Zgłoś się po spersonalizowaną ofertę:
konkurs@papayayoungdirectors.com

Współpraca z młodym pokoleniem pozwala wnieść świeżość
do komunikacji. Zostając częścią społeczności PYD, zyskujesz nowe kanały dotarcia dla swojej marki i wyjątkowy film reklamowy.
– Rękę na pulsie trzymają nie ci, którzy śledzą zmiany, ale ci, którzy je kreują, czyli młodzi. Dla nich to nie są trendy, oni po prostu opowiadają swoje własne historie – 
możecie usłyszeć w poniższym filmie promocyjnym. 

Konkurs Papaya Young Directors ma długoletnią tradycję. Wielokrotnie we
współpracy z markami wyłoniono w jego ramach wyjątkowe wizje, które ukształtowały silne filmowe kampanie reklamowe. Główna kategoria konkursu polega na zgłoszeniu autorskiego pomysłu na spot, który odpowiada na brief zadany
przez markę. Twórcy mogą zrealizować animację, film aktorski czy dokument. Forma jest dowolna – liczy się ciekawa interpretacja idei marki i spojrzenie na nią pod niespotykanym wcześniej kątem.
W ramach konkursu młodzi mogą realizować swoje pomysły w trzech formach wizualnych – film reklamowy (Branded Stories), teledysk (Music Stories) i film w pionowym formacie (Vertical Stories) dla odbiorców Instagrama i Facebooka. Marka uczestniczy w kreacji briefu (który tworzy wraz z organizatorami konkursu i firmą CPC Brand Consultants), ale scenariusze, które zostaną zrealizowane, wybiera jury.

Ostateczny efekt pracy młodych twórców owiany jest tajemnicą aż do premiery filmów na finałowej gali. Twórcy realizują filmy ze wsparciem zespołu Papaya Young Directors, który czuwa nad produkcją i czynnie pomaga we wszystkich jej etapach.
Marka zgłaszająca swój udział w konkursie może wykorzystywać stworzone przez młodych twórców produkcje przez 15 miesięcy w internecie oraz przez miesiąc na platformach VOD. Oprócz filmów, otrzyma również serię tekstów sponsorowanych na stronie www.papayayoungdirectors.com, dostęp do przesłanych przez uczestników scenariuszy, a także kilkumiesięczną komunikację stworzoną przez team i strategów z PYD. Marka będzie też mogła pojawić się na łamach www.papaya.rocks. Do tej pory sponsorami konkursu Papaya Young Directors byli. m.in. Durex, Coca-Cola, Allegro, DPD, APAP, Fundacji Orange czy McDonald’s.
 .
TA PRZYGODA DLA KAŻDEJ MARKI JEST FASCYNUJĄCA. MOŻNA ZOBACZYĆ PRZEZ PRYZMAT MŁODYCH, JAK POWINNA WYBRZMIEWAĆ KOMUNIKACJA DO TEJ GRUPY.
MAGDA KICIŃSKA
PZU
PAPAYA YOUNG DIRECTORS DAJE MOŻLIWOŚĆ ODKRYCIA TYCH NIEZNANYCH GWIAZD, TYCH, KTÓRZY DOPIERO ZACZYNAJĄ, MAJĄ ZUPEŁNIE ŚWIEŻE SPOJRZENIE NA TO, CO DOTYCHCZAS ROBIMY. I TO JEST SUPER. BARDZO DOBRZE ZORGANIZOWANY KONKURS.
ADAM SZAŁAMACHA
ALLEGRO
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu www. Jeśli nie życzysz sobie, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.